Empasoft Institute of Technology технологийн сургуулиас Хиймэл оюун ухааны сургалт зарлаж байна. 🌏🦾🤖

Зорилго: Хиймэл оюун ухааны бүрэлдэхүүн хэсэг болох машин сургалт, гүн сургалтын үндсэн ойлголтыг олгох, нийтлэг хэрэглэгддэг алгоритмуудын суурь, хэрэглэх хэрэглээний чадварыг олгоход чиглэнэ.

Материал: Японы DIVIC компанийн сургалтын материалыг албан ёсны эрхтэйгээр, бусад ном, материалтай хослуулан сургалтыг явуулна.

Бид Хиймэл Оюуны сургалтын хүрээнд:

– Программчлалын Python хэл

– Машин сургалтын үндэс

– Регресс

– Classification

– Clustering

– Dimensionality reduction

– Статистик, их хэмжээний өгөгдлийн олборлолт анализ

– Паралел тархалтад тооцоолол болон тооцоолон загварчлалын талаар цогц мэдлэг олгохоос гадна идэвхтэй хамрагдсан оролцогчид ОУ-д хүлээн зөвшөөрөгдөх DIVIC компанийн албан ёсны сертификат олгоно.

Сургалтыг Эмпасофт Технологийн сургуулийн AI-ийн багш М.Лхагвадорж (Ph.D.,Chungbuk National University) удирдан явуулна.

ТӨЛБӨР: 1сая төгрөг /Оюутан бол 𝟱𝟬% 𝗢𝗙𝗙/

Үргэжлэх хугацаа : 2 сар /нийт 48 цаг/

ХУВААРЬ: X/16-XII/09, Даваа Пүрэв, 18:30-20:30, Бямба 12:00-14:00

Сургалтын тоног төхөөрөмж болон сургалтын материалаар хангах ба сүүлийн үеийн трендүүд дээр туршилт хийнэ.

Сургалтанд сууснаар танд ямар ДАВУУ ТАЛУУД үүсэх вэ?:

– AI, ML, DL чиглэлээр судалгаа, шинжилгээ хийх

– Өөрийн мэргэжлийн чадвар, үнэлэмжийг нэмэгдүүлэх

– Японд ажиллахаар зорьж байгаа бол давуу тал болох

– Бакалавр, магистрын оюутнуудын хувьд уг чиглэлээр судалгаа, хэрэглээний өргөн талбар байдаг тул диплом бичихэд дөхөм байх талтай зэрэг олон боломжийг өөртөө нээж өгнө гэж үзэх байна.

Дэлгэрэнгүй мэдээллийг 8907-7779 утаснаас лавлаарай

Бүртгэлийн холбоос: https://forms.office.com/r/VUUKZvgP4L